Home
Firma

Firma działa na rynku od ponad 20 lat. Jednym z profili naszej działalności jest druk rolowy termosublimacyjny na wstążkach , taśmach i szarfach. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym , co stawia nas w czołówce firm europejskich w tej branży.

Wykonujemy nadruki metodą termosublimacji. Jest to technika druku bardzo trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Polega na przenikaniu barwnika w głąb materiału za pomocą wysokiej temperatury. Nadruk nie blaknie pod wpływem promieni UV, nie kruszy się i można go prać w pralce. Metodą druku sublimacyjnego (termosublimacyjnego), możemy drukować na wstążkach dowolną ilość kolorów, dowolny projekt graficzny (nawet zdjęcia).

Jest to bardzo ciekawy nośnik reklamy. Klienci zamawiają u nas wstążki z logo firmy jako wstążki do prezentów, szarfy firmowe, taśmy odzieżowe, tasiemki do kalendarzy książkowych; taśmy nośne, taśmy do bagażu, taśmy na paski do spodni.

Zaufało nam kilkaset firm produkcyjnych oraz kilkadziesiąt agencji reklamowych. Wykonaliśmy już ponad 10 tys. realizacji począwszy od wstążek dla malarza Dwurnika, poprzez różne instytucje, aż po firmy galanteryjne. Przykłady realizacji na zdjęciach.

Oferujemy krótkie terminy realizacji, na życzenie klienta wykonujemy próby nadruku do akceptacji. Celem naszej firmy jest długofalowa współpraca z naszymi klientami w zakresie druku termosublimacyjnego. Pragniemy tym samym zaprosić Państwa do grona naszych klientów i sprawdzenia powyższych deklaracji.

repliki zegarków repliki zegarków cartier repliki zegarków hublot repliki zegarków iwc